HAKKIMIZDA

İPSİL Turizm A.Ş. iştiraki olan Simisso Hotel, uzun yıllardır süregelen otelcilik tecrübesine sahip yönetimiyle, konaklama tanımını baştan aşağıya yenileyerek Samsun'un kalbinde siz değerli konuklarını sıcak, güler yüzlü, tecrübeli ekibiyle karşılamaktadır.  Kendinizi adeta evinizde hissetmeniz için gereken tüm olanakları sağlamaya çalışan Simisso Hotel, iş ve seyahat konaklamaları için şehrin en merkezi otellerinden biridir.

Misafirlerimize özgün hizmetler sunarak unutulmaz bir konaklama imkanı sağlamayı kendimize misyon edinmek ve marka değerimizi yükselterek otel konseptimizde de paydaşlarımızın ilk tercihi ve sınıfının en iyisi olmayı hedeflemekteyiz.

96 oda kapasiteli otelimizde 80 Standart oda, bir adeti junior suite olmak üzere 14 suit oda ve geniş aile misafirlerimiz için birbirine bağlı 2 odadan oluşan 2 adet connection ( bağlantılı) oda bulunmaktadır. Tüm konaklama seçenekleri düşünülerek odalarımızda french bed  (çift kişilik ), single + french bed ( tek + çift kişilik ) ve threepel bed ( tek kişilik 3 adet ) olmak üzere 3 farklı tip yatak bulunmaktadır.

Türk ve dünya mutfağından seçmelerin yanı sıra, tecrübeli şeflerden oluşan ekibimizin sizin için özenle yarattığı Simisso spesiyalleri damak tadınıza keyif katacaktır.

Ayrıca taleplerinize göre farklı oturma düzenlerinde hazırlanabilen toplantı salonu, eksiksiz teknolojik donanımı, tüm kullanım alanlarında kesintisiz wireless erişimi, ofisinizin konforunda hizmet vermektedir.

Profesyönel ekibimiz ile; konferans, toplantı, bayi toplantısı, panel, workshop, ve farklı kurumsal etkinliklerinizde siz değerli misafirlerimize ev sahipliği yapmaya toplantı salonumuz ile hizmetinizdeyiz.