HAKKIMIZDA

Tarihi ve doğal güzelliği ile ziyaretçilerini etkileyen 'Mutlu Şehir' Sinop'ta muhteşem deniz manzarası ve doğal mimarisiyle siz değerli misafirlerimize hizmet etmekten onur duyarız.

 

Bir İPSİL Turizm A.Ş. iştiraki olan Simisso Hotel Çiftlik, sizlere muhteşem anılar biriktireceğiniz unutulmaz tatil keyfi sunmaktadır.

Tüm detayları incelikle düşünülerek tasarlanan bungalov evlerimizde tatilinizi en doğal ve konforlu geçirmeniz için sizleri Simisso Hotel Çiftlik Bungalov Evlerine bekliyoruz.

Çiftliğimizde yer alan 9 adet bungalov evimizde tek katlı ve 2 katlı bungalov ev seçeneklerimiz mevcuttur. Bungalov evlerimizde ihtiyacınız olan tüm gereksinimleri titizlikle sizler için tasarladık. Mutfak araç gereçlerinden TV ve klimaya kadar tüm araç gereçler evlerimizde mevcuttur.

Tek katlı bungalov evlerimizde yataklarımız french bed (çift kişilik), 2 katlı bungalov evlerimizde ise french bed (çift kişilik) +single bed yatak isteğe göre ilave edilebilmektedir. 2 Katlı bungalov evlerimizde maksimum 4 kişi konaklama imkanı sunmaktayız.

Türk ve dünya mutfağından seçmelerin yanı sıra, tecrübeli şeflerden oluşan ekibimizin sizin için özenle yarattığı Simisso Çiftlik  spesiyalleri damak tadınıza keyif katacaktır.

Ayrıca tüm bungalov evlerimiz için şemsiye ve şezlong hizmetimiz mevcuttur.